Rady pro majitele

V dnešní době je na trhu velké množství přípravkům určeným k prevenci proti klíšťatům, blechám a dalším ektoparazitů. Jaké jsou naše možnosti a pro co se rozhodnout u vašeho pejska si můžete přečíst v článku.

Bydlet ve společné domácnosti s kočkou má pro nás mnoho výhod. Pokud je soužití harmonické, máte doma kamaráda, který je vždy připraven vás při příchodu přivítat, nezapomene připomenout vám dobu krmení, pobaví vás svými spacími polohami a v neposlední řadě zlepšuje náladu spokojeným vrněním při společně stráveném čase. Ne vždy je ale bydlení s...

Pořízení nového pejska do rodiny je vždy velkou událostí. Obvykle v záplavě všech emocí při držení svého chlupaté kamaráda zapomenete na vše, co vám chovatel v tu chvíli říká. Pojďme si tedy společně připomenout, na co si dát pozor při pořizování nového štěňátka.

Všechny majitelé zvířat to jednou čeká a všichni doufáme, že daná situace bude pro našeho mazlíčka co možná nejpříjemnější. Bezbolestné, rychlé, bez trápení. Usnutí doma mezi milovanými.