Ordinace

S velkou radostí vám mohu představit novou veterinární ordinace ve Vratimově. Tato ordinace je výjimečná tím, že se zaměřuje speciálně na drobné savce. Samozřejmě ošetříme i psy a kočky.

Ordinace se otevřela k 1.1.2025 a naleznete ji místo "bývalého řezníka" na Radničním náměstí 2 ve Vratimově. Hned vedle nás je cukrárna Oli.

Dostupnost je snadná jak autem, tak MHD i vlakem. Z Ostravy, Frýdku - Místku i Havířova je to k nám 15 minut za normálního provozu. Pro auta je velké parkoviště přímo před ordinací. Autobusem na zastávku "Vratimov náměstí" a pak kousek pěšky ve směru na Řepiště/Horní Datyně. Vlakem do stanice Vratimov a odsud asi 1 km pěšky do města.

Ordinace je zaměřená především na medicínu drobných savců - králíků, morčat, potkanů, činčil aj. Pro akutní pacienty z jejich řad je připravena i hospitalizace bez přítomnosti koček a psů. K dispozici máme rentgenologické vyšetření a inhalační anestezii přímo v ordinaci.

Ošetření probíhá po předchozím objednání v ordinačních hodinách. Buď přes objednávkový systém na stránkách nebo po telefonickém kontaktu. Pacienti mohou přijít i bez objednání, nicméně si budou muset počkat na ošetření ve volném čase mezi objednanými pacienty. Prosím, respektujte ordinační dobu. Vzhledem k omezenému času hlídání nejmladšího člena rodiny je objednávání opravdu nezbytné a je možné, že se na vás bez objednání řada nedostane. Děkuji za pochopení.

Snažíme se poskytnout co nejlepší možnou péči v našich podmínkách za klidné a příjemné atmosféry. Komplikované pacienty, na které naše síly a prostory nestačí referujeme na Veterinární kliniku Frýdek - Místek (kočky, psi) nebo do Olomouce/Brna (Agivet, Vet. klinika Jekl&Hauptman pro drobné savce).

Papoušky a plazy bohužel neošetřujeme - neumím to. :-)