O mně

Promovala jsem v roce 2016. Mé první zaměstnání bylo v malé ordinaci v Havířově, kde jsem se naučila základům. Ty jsem pak dále rozvíjela ve svém druhém zaměstnání na veterinární klinice. Pravidelně se účastním vzdělávacích akcí v oboru. Po celou dobu mi ovšem v mém okolí chybí služba, která by šetřila čas klientům a zároveň i kolegům veterinárním lékařům, kteří by se tak mohli věnovat pouze nemocným pacientům.

Miluji všechna zvířata, zejména králíčky a hlodavce, kočky i psi. Vlastnila jsem i koně - anglického plnokrevníka Míšu, ale jeho smrt během mých vysokoškolských studií pro mě byla natolik traumatická, že jsem se na několik let z koňského světa úplně odstřihla a ani na škole jsem se koním moc nevěnovala. Nedovedla jsem se zbavit myšlenek na svého milovaného koníka Míšu, o kterého jsem přišla. Protože jsem neměla finance na to pořídit si a hlavně mít v "provozu" druhého koně, koupila jsem si psa Pantíka, plemene australský ovčák. Po pár letech k němu přibyla i fenka Sušenka. Na podzim roku 2019 založena chovatelská stanice Miripaws. Se svými psy se věnuji mnoha sportům, momentálně agility, noseworku, obedience a nově canisterapii. S oběma psy mám složené canisterapeutické zkoušky a chodíme spolu do školek a domovů důchodců.

V medicíně se zaměřuji zejména na drobné savce - králíky a hlodavce. Stále hledám nové informace, vzdělávám se nejen online díky webinářům, ale i na veterinárních akcích a konferencích. V roce 2022 jsem absolvovala stáž na Veterinární klinice Jekl&Hauptman v Brně u těch nejpovolanějších z oboru. Přijela jsem motivovaná, jak svou péči ještě více zlepšit a nabídnout více možností svým malým pacientům. Komplexní přístup provádím na Veterinární klinice Lískovka ve Frýdku - Místku, kde mě najdete v pondělí dopoledne, v úterý odpoledne, ve čtvrtek dopoledne a v pátek se směny střídají. Pokud máte problémy s králíčkem, morčátkem nebo jiným hlodavcem, nebojte se ozvat buď mi nebo se rovnou na kliniku objednat.

Králíčky a jiné drobné savce nelze doma kvalitně ošetřit, proto se, prosím, objednávejte ke mě na klinice. Ani v případě eutanázie doma u králíčka nelze vyhovět a je potřeba přijet na kliniku.

Základní otázky a odpovědi týkající se králíčků jsou zpracované zde.

Moje vize

Spousta času se ztratí při čekání v čekárně. Čas, který bychom mohli využít užitečněji. Nevidím důvod čekat nezřídka několik desítek minut, než přijdeme na řadu, se zdravým zvířetem. Proto přicházím se svou službou, kdy se po telefonické či mailové domluvě dostavím k vám domů, zvířátko zkontroluji a provedu domluvené úkony. Zvíře tak nebude vystaveno přebytečnému stresu z cestování, čekání, veterinární ordinace a v neposlední řadě i samotného veterinárního lékaře.

Kromě běžných úkonů, vyšetření, odběrů vzorků nabízím zejména eutanázii u vás doma. Samotná představa, že bych své vlastní miláčky vezla do ordinace a pak jela s prázdnou domů, je pro mě šílená. Jelikož bych to neudělala svým zvířatům, nemůžu to udělat ani vašim. Pokud to cítíte stejně a bylo by pro vás zničující vracet se s prázdnou dekou nebo pouze tělem domů z ordinace, jsem tu pro vás.

Jak taková návštěva u vás doma může vypadat, se můžete podívat na fotkách. Autorkou je mladá a nadaná influencerka Veronika K. z YouTube kanálu Se psy podle Veroniky. Tato návštěva byla v CHS Loves from Mamolati.